Menu
logo mniejsze3  | kompleksowa obsługa
Polish Chinese (Simplified) Czech English French German Norwegian Russian Swedish
  33 816 37 27  |   pn-pt  9:00 - 17:00

ŚREDNIE PUDEŁKA TEKTUROWE Z OBWOLUTĄ (NISKONAKŁADOWE)

Pudełka z trzywarstwowej tektury falistej o grubości 1.6 mm, z kolorową obwolutą wykonaną z papieru dwustronnie powlekanego 250 g/m2 (rozwiązanie polecane dla większych pudełek)

Pudełka z nadrukiem doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju opakowań:
małoseryjnych produktów, prezentów, próbek reklamowych, świątecznych podarunków i wielu innych.
Oferujemy nakłady od kilku do ok. 700 egz.
Maksymalny termin realizacji zleceń 7 dni roboczych.


Pudełka wykonane są trzywarstwowej tektury falistej o grubości 1,6 mm. Pudełka takie mogą być zamawiane wyłącznie z obwolutą na której wykonany jest kolorowy wydruk wg projektu Zamawiającego. Obwoluta jest wykonana z dwustronnie powlekanego papieru 200 g/m2. Cztery zagięcia obwoluty oraz sklejenie, wykonane są zawsze wzdłuż maksymalnego boku pudełka.

Maksymalny wymiar pudełek jest ograniczony rozmiarem arkusza 1250 x 1050 mm, lub podwójnym arkuszem drukarskim 484m x 322mm na którym musi się zmieścić rozkrój ograniczony jest wielkością arkusza drukarskiego o wymiarach 322 x 484 mm, na którym musi się zmieścić rozkrój obwoluty wraz ze spadem (2 mm).
Minimalny wymiar pudełek – wysokość pudełka nie większa od 15 mm. Przy czym wysokość jest to wymiar prostopadły do płaszczyzny otwierania pudełka.

Pudełko wzór A

Pudełko klapowe z czterema klapami na górze i dole do zaklejenia klejem lub taśmą. Łączone klejem lub taśmą dwustronną na pionowej krawędzi. Najbardziej ekonomiczne pudełko - z danego arkusza uzyskuje się pudełko o największej objętości.

 

Pudełko wzór B

Pudełko dwie klapy - Pudełko z dwiema dużymi klapami (na górze i na dole). Klapy na bokach posiadają zaczepy zapobiegające ich otwieraniu się. Łączone klejem lub taśmą dwustronną na pionowej krawędzi.

Pudełko bezklejowe - Pudełko z dwiema dużymi klapami. Klapy na bokach posiadają zaczepy zapobiegające ich otwieraniu się.
Z boku posiada zamki do złożenia go bez użycia kleju.

 

 Pudełko wzór C

Pudełko jedna klapa - Rozkrój pudełka z jedną dużą klapą na górze i zamkiem na środku. Dół - cztery klapy do sklejenia taśmą lub klejem (identycznie jak w pudełku klapowym „A").
Łączone klejem lub taśmą dwustronną na pionowej krawędzi.
Polecane zarówno dla kartonu jak i tektury falistej.Wykonujemy projekty graficzne oraz druk opakowań i etykiet.

 

© Agencja Reklamowa Studio Art-Ika | Drukarnia offsetowa i cyfrowa Xdruk | Bielsko-Biała 2009

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.